KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948259

nr 1294 8259

Carl Delden

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, "Bron". Signerad. Olja på duk, 37x42 cm

Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 december 2019
kl 20:25:31

Carl Delden

Läs mer om Carl Delden